Pokalno tekmovanje

POKALNO TEKMOVANJE SEZONA 2018/2019 (GORENJSKA)

POLFINALE POKALA GORENJSKE

Železniki 1 Triglav 1
3 : 7 3176 : 3303 ZAPISNIK

ČETRFINALE POKALA GORENJSKE

Železniki 2 Triglav 1
2 : 8 2965 : 3158 ZAPISNIK
Železniki 1 : Ljubelj 1
7 : 3 3142 : 3133 ZAPISNIK

POKALNO TEKMOVANJE SEZONA 2017/2018 (GORENJSKA)

POLFINALE POKALA GORENJSKE

Železniki 1Triglav 1
3 : 7 2999 : 3126 ZAPISNIK

 

ČETRFINALE POKALA GORENJSKE

Železniki 2 Triglav 1
1 : 9 2969 : 3274 ZAPISNIK

 

Ljubelj ŽenskeŽelezniki 1
3 : 7 3072 : 3139 ZAPISNIK

POKALNO TEKMOVANJE SEZONA 2016/2017 (GORENJSKA)

1.KOLO

Železniki IISij Acroni I
2 : 8 2990 : 3199 ZAPISNIK

 

Železniki ILjubelj I
3 : 7 3122 : 3266 ZAPISNIK

 

Žal se nobeni od naših ekip ni uspelo prebiti v nadaljno tekmovanje. Čestitke za dobre posamezne rezultate.

 

POKALNO TEKMOVANJE SEZONA 2014/2015 (GORENJSKA)

FINALE POKALA PRIMORSKO-GORENJSKE LIGE 2014/2015

Izola II : Železniki II

3 : 5

 

1898 : 1947

ZAPISNIK

Zmagovalci Pokala so tako postali Železniki II - Čestitke!!

_

1.KOLO

Železniki I: Kl.Šk.Loka I

1 : 7

 

1906 : 1994

ZAPISNIK

 

1.KOLO (2.tekma)

Portorož : Železniki II

4 : 4

 

1914 : 1869

ZAPISNIK

 

1.KOLO (1.tekma)

Železniki II : Portorož

7 : 1

 

1922 : 1779

ZAPISNIK

 

POKALNO TEKMOVANJE SEZONA 2013/2014

 

POLFINALE POKALA GORENJSKE

Kl.Šk.Loka II : Železniki I

5 : 3

 

3305 : 3217

ZAPISNIK

 

1.KOLO

Ljubelj Ženske : Železniki I

: 5

 

3118 : 3127

ZAPISNIK

Železniki II : Ljubelj I

0,5 : 7,5

 

3256 : 3393

ZAPISNIK

 

 

 

POKALNO TEKMOVANJE SEZONA 2011/2012

1.KOLO

Kranjska Gora : Železniki

: 6

 

3142 : 3208

ZAPISNIK

Jesenice  : Kl. Šk. Loka

1 : 7

 

3207 : 3349

ZAPISNIK

 

POLFINALE - GORENJSKA

Železniki : Kl. Šk. Loka

: 5

 

3368 : 3415

ZAPISNIK

2.SLOVENSKA LIGA PO 7.KOLU
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Adria
15 12
2. Izola 8 10
3. Krka
10 9
4. Bela Krajina 10 8
5. Calcit II.
5 8
6. Triglav II.
1 7
7. Slavija Štojs
-2 6
8. Siliko -3 6
9. Železniki I. -10 4
10. KI Šk. Loka -34  0 

 

3.SLOVENSKA LIGA PO 7.KOLU 

# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Vodnjak
26 12
2. Proteus II.
22 10
3. Taborska Jama II.
14 10
4. Adergas 7 8
5. Calcit III. 2 8
6. Ljubelj II. -4 4
7. Železniki II.
-12 4
8. Pivka II. -17 4
9. Kranjska Gora
-18 4
10. Lokomotiva
-20
2

GORENJSKA LIGA PO 3.KOLU

#

Ime ekipe +/- Št. točk
1. Škofja Loka II
 14 6
2. Triglav III.  6 4
3. Železniki III. 0 2
4.  Jesenice II.
-20 0

TRIM LIGA - po 4.kolu 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Študenti 27 6
2. Paraziti 27 6
3. Graparji 25 6
4. Kamikaze  19  4
5. Buldožerji 19 4
6. 6+ 18,5 4
7. Vulkan 17,5 3
8. KK Orošeno 12,5 2
9. Prepečenci 11 2
10. KiX 10 2
11. Ragle 13,5  1