Pokalno tekmovanje

POKALNO TEKMOVANJE SEZONA 2017/2018 (GORENJSKA)

POLFINALE POKALA GORENJSKE

Železniki 1Triglav 1
3 : 7
2999 : 3126 ZAPISNIK


ČETRFINALE POKALA GORENJSKE

Železniki 2 Triglav 1
1 : 9
2969 : 3274 ZAPISNIK

Ljubelj ŽenskeŽelezniki 1
3 : 7
3072 : 3139 ZAPISNIK

POKALNO TEKMOVANJE SEZONA 2016/2017 (GORENJSKA)

1.KOLO

Železniki IISij Acroni I
2 : 8
2990 : 3199 ZAPISNIK

Železniki ILjubelj I
3 : 7
3122 : 3266 ZAPISNIK

Žal se nobeni od naših ekip ni uspelo prebiti v nadaljno tekmovanje. Čestitke za dobre posamezne rezultate.

 

POKALNO TEKMOVANJE SEZONA 2014/2015 (GORENJSKA)

FINALE POKALA PRIMORSKO-GORENJSKE LIGE 2014/2015

Izola II : Železniki II

3 : 5


1898 : 1947

ZAPISNIK

Zmagovalci Pokala so tako postali Železniki II - Čestitke!!

_

1.KOLO

Železniki I : Kl.Šk.Loka I

1 : 7


1906 : 1994

ZAPISNIK

 

1.KOLO (2.tekma)

Portorož : Železniki II

4 : 4


1914 : 1869

ZAPISNIK

 

1.KOLO (1.tekma)

Železniki II : Portorož

7 : 1


1922 : 1779

ZAPISNIK

 

POKALNO TEKMOVANJE SEZONA 2013/2014

 

POLFINALE POKALA GORENJSKE

Kl.Šk.Loka II : Železniki I

5 : 3


3305 : 3217

ZAPISNIK

 

1.KOLO

Ljubelj Ženske : Železniki I

: 5


3118 : 3127

ZAPISNIK

Železniki II : Ljubelj I

0,5 : 7,5


3256 : 3393

ZAPISNIK

 

 

 

POKALNO TEKMOVANJE SEZONA 2011/2012

1.KOLO

Kranjska Gora : Železniki

: 6


3142 : 3208

ZAPISNIK

Jesenice  : Kl. Šk. Loka

1 : 7


3207 : 3349

ZAPISNIK

POLFINALE - GORENJSKA

Železniki : Kl. Šk. Loka

: 5


3368 : 3415

ZAPISNIK

2.SLOVENSKA LIGA PO 13.KOLU 
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Pivka
42 21
2. Slavija Štojs 22 20
3. Siliko 14 17
4. Krka 12 16
5. Calcit II  10 13
6. KI Škofja Loka -11 12
7. Triglav II -6 10
8. Izola -15 9
9. Železniki  -28 6
10. Proteus II -40 6

3.SLOVENSKA LIGA PO 13.KOLU
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Adria
42 19
2. Adergas 36 19
3. Vodnjak 2 14
4. Pivka II -11 13
5. Calcit III -4 12
6. Železniki II -10 12
7. Kranjska Gora -12 12
8. Taborska Jama II -22 11
9. Lokomotiva
-12 10
10. Iskra
-9 8

GORENJSKA LIGA PO 9.KOLU 

#

Ime ekipe +/- Št. točk
1. Ljubelj 2  26   15 
2. Triglav 3  -2
9
3. KI Šk. Loka 2
-8  6 
4. Železniki 3 -16   6 

TRIM LIGA PO 15. KOLU 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Študenti 113,5 28
2. Buldožerji 105 24
3. Graparji  94 24
4. Paraziti  103,5 23
5. Kamikaze 80,5 14
6. KK Orošeno 71,5 14
7. Vulkan 68,5 14
8. Suhe Gobe 64 10
9. 6+ 57 10
10. Ragle 54 8
11. KiX 50  8 
12. Prepečenci 38,5 1