Sezona 2014/2015

ZAPISNIKI 2014/2015 LESTVICA 2014/2015 ZGODOVINA

V tej rubriki spremljamo Gorenjsko ligo. Zgoraj lahko kliknete za rezultate po krogih (zapisniki) in za končno lestvico. Na voljo je tudi zgodovina tekmovanja.

Po lankoletni združitvi gorenjske in primorske lige je tako nastala že dobro uveljavljena:

PRIMORSKO-GORENJSKA KEGLJAŠKA LIGA

Tukaj je tudi uradna spletna stran na to novo ustanovljeno kegljaško ligo.

http://pk-liga.maleo.si/

KLIKNI TUKAJ

Spodaj pa objavljamo razpored Primorsko-Gorenjske Lige za sezono 2014/2015

Če želite natisniti celotni razpored ga dobite TUKAJ v obliki za tiskanje.

V ligi nastopa letos 6 EKIP.

ekipa

domače tekme igra

na kegljišču

1.   Gorica 2

sobota ob 18.30 uri

Nova Gorica, Športni park

2.   Izola 2

nedelja ob 10,00 uri

Izola, TPC Livade

3.   Izola-Adria

petek ob 18.00 uri

Izola, TPC Livade

4.   Jesenice 2

sobota ob 12.30.00 uri

Jesenice

5.   Portorož

petek ob 18.00 uri

Izola, TPC Livade

6.   Železniki 2

sobota ob 18.00 uri

Škoja Loka, Poden

1. KROG

Datum

Ura

Izola-Adria

:

Izola 2

petek

26.09.2014

ob

18.00

Železniki 2

:

Jesenice 2

sobota,

27.09.2014

ob

18.00

Gorica 2

:

Portorož

sobota,

27.09.2014

ob

18.30

2. KROG

Datum

Ura

Izola-Adria

:

Železniki 2

petek,

3.10.2014

ob

18.00

Jesenice 2

:

Gorica 2

sobota

4.10.2014

ob

12.30

Izola 2

:

Portorož

nedelja

5.10.2014

ob

10.00

3. KROG

Datum

Ura

Portorož

:

Jesenice 2

petek,

10.10.2014

ob

18.00

Železniki 2

:

Izola 2

sobota,

11.10.2014

ob

18.00

Gorica 2

:

Izola-Adria

sobota,

11.10.2014

ob

18.30

4. KROG

Datum

Ura

Izola-Adria

:

Portorož

petek,

7.11.2014

ob

18.00

Železniki 2

:

Gorica 2

sobota,

8.11.2014

ob

18.00

Izola 2

:

Jesenice 2

nedelja,

9.11.2014

ob

10.00

5. KROG

Datum

Ura

Portorož

:

Železniki 2

petek,

21.11.2014

ob

18.00

Jesenice 2

:

Izola-Adria

sobota,

22.11.2014

ob

12.30

Gorica 2

:

Izola 2

sobota,

22.11.2014

ob

18.30

6. KROG

Datum

Ura

Portorož

:

Gorica 2

petek,

16.1.2015

ob

18.00

Jesenice 2

:

Železniki 2

sobota

17.1.2015

ob

12.30

Izola 2

:

Izola-Adria

nedelja,

18.1.2015

ob

10.00

7. KROG

Datum

Ura

Portorož

:

Izola 2

petek,

30.1.2015

ob

18.00

Železniki 2

:

Izola-Adria

sobota,

31.1.2015

ob

18.00

Gorica 2

:

Jesenice 2

sobota,

31.1.2015

ob

18.30

8. KROG

Datum

Ura

Izola-Adria

:

Gorica 2

petek,

13.2.2015

ob

18.00

Jesenice 2

:

Portorož

sobota

14.2.2015

ob

12.30

Izola 2

:

Železniki 2

nedelja,

15.2.2015

ob

10.00

9. KROG

Datum

Ura

Portorož

:

Izola-Adria

petek,

20.2.2015

ob

18.00

Jesenice 2

:

Izola 2

sobota,

21.2.2015

ob

12.30

Gorica 2

:

Železniki 2

sobota,

21.2.2015

ob

18.30

10. KROG

Datum

Ura

Izola-Adria

:

Jesenice 2

petek,

13.2.2015

ob

18.00

Železniki 2

:

Portorož

sobota,

14.3.2015

ob

18.00

Izola 2

:

Gorica 2

nedelja,

15.3.2015

ob

10.00

 

2.SLOVENSKA LIGA PO 2.KOLU 
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Calcit II.
8 4
2. Ljubelj II. 4 4
3. Taborska Jama II.
4 4
4. Proteus II. 6 2
5. Izola 2 2
6. KI Škofja Loka I.
-4 1
7. Siliko
-6 1
8. Slavija Štojs -2 0
9. Adergas
-4 0
10. Železniki I. -8  0 

 

3.SLOVENSKA LIGA PO 2.KOLU 

# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Vodnjak
8 4
2. Pivka II. 6 4
3. Kranjska Gora
6 2
4. Brest II.
4 2
5. Železniki II.
4 2
6. Calcit III. 0 2
7. KI Škofja Loka II. -8 0
8. Gorica II.
-10 0
9. Portorož
-12   0 
10. Lokomotiva
   

GORENJSKA LIGA PO 11.KOLU - KONEC

#

Ime ekipe +/- Št. točk
1. Škofja Loka II
 50 20
2. Triglav III. 20 14
3. Železniki III. -14 6
4.  Jesenice II.
-56 2

TRIM LIGA - po 20.kolu 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Paraziti 128 31
2. Graparji 116 29
3. Študenti 118,5 28
4. Buldožerji  113  25
5. Kamikaze 98 20
6. Vulkan 87,5 14
7. Prepečenci 66,5 13
8. KK Orošeno 77,5 12
9. Ragle 69 10
10. 6+ 67,5 9
11. KiX 59,5  8