Sezona 2015/2016

ZAPISNIKI 2015/2016 LESTVICA 2015/2016 ZGODOVINA

V tej rubriki spremljamo Gorenjsko ligo oz. PGL in sedaj MEDREGIJSKA KEGLJAŠKA LIGA. Zgoraj na strani lahko kliknete za rezultate po krogih (zapisniki) in za končno lestvico.

Po lankoletni združitvi gorenjske in primorske lige je tako nastala Primorsko Gorenjska Liga. Letos pa je zaradi premalega števila Ekip se ustanovila nova Liga - ki se imenuje Medregijska Liga v kateri bo nastopalo 9 EKIP.


Spodaj pa objavljamo razpored MEDREGIJSKE KEGLJAŠKE LIGE za sezono 2015/2016.

Če želite natisniti celotni razpored ga dobite TUKAJ v obliki za tiskanje.

 

KROG DOMAČI GOSTJE DAN DATUM URA
1. KROG

IZOLA 2 : VODNJAK NE 13.9.2015 10.00
PORTOROŽ : ŽELEZNIKI 2 PE 11.9.2015 18.00
SIJ-ACRONI JESENICE 2 : TABORSKA JAMA 2 SO 12.9.2015 13.30
DORMEO ZAGORJE : BREŽICE SO 12.9.2015 16.00
GORICA 2 - prosti!
2. KROG

TABORSKA JAMA 2 : DORMEO ZAGORJE PE 18.9.2015
19.00
ŽELEZNIKI 2 : SIJ-ACRONI JESENICE 2 SO 19.9.2015 18.00
VODNJAK : PORTOROŽ SO 19.9.2015 12.00
GORICA 2 : IZOLA 2 SO 19.9.2015 18.30
BREŽICE - prosti!
3. KROG

PORTOROŽ : GORICA 2 PE 25.9.2015 18.00
SIJ-ACRONI JESENICE 2 : VODNJAK SO 26.9.2015 13.30
DORMEO ZAGORJE : ŽELEZNIKI 2 SO 26.9.2015 16.00
BREŽICE : TABORSKA JAMA 2 SO 26.9.2015 18.00
IZOLA 2 - prosti!
4. KROG

ŽELEZNIKI 2 : BREŽICE SO 3.10.2015 18.00
VODNJAK : DORMEO ZAGORJE SO 3.10.2015 12.00
GORICA 2 : SIJ-ACRONI JESENICE 2 SO 3.10.2015 18.30
IZOLA 2 : PORTOROŽ NE 4.10.2015 10.00
TABORSKA JAMA 2 - prosti!
5. KROG

SIJ-ACRONI JESENICE 2 : IZOLA 2 SO 10.10.2015 13.30
DORMEO ZAGORJE : GORICA 2 SO 10.10.2015 16.00
BREŽICE : VODNJAK SO 10.10.2015 17.00
TABORSKA JAMA 2 : ŽELEZNIKI 2 PE 9.10.2015 19.00
PORTOROŽ - prosti!
6. KROG

VODNJAK : TABORSKA JAMA 2 SO 17.10.2015 12.00
GORICA 2 : BREŽICE SO 17.10.2015 18.30
IZOLA 2 : DORMEO ZAGORJE NE 18.10.2015 10.00
PORTOROŽ : SIJ-ACRONI JESENICE 2 PE 16.10.2015 18.00
ŽELEZNIKI 2 - prosti!
7. KROG

DORMEO ZAGORJE : PORTOROŽ SO 07.11.2015 16.00
BREŽICE : IZOLA 2 SO 07.11.2015 17.00
TABORSKA JAMA 2 : GORICA 2 PE 06.11.2015 19.00
ŽELEZNIKI 2 : VODNJAK SO 07.11.2015 18.00
SIJ ACRONI JESENICE 2 Prosti!
8.KROG

GORICA 2 : ŽELEZNIKI 2 SO 14.11.15 18.30

IZOLA 2 : TABORSKA JAMA 2 NE 15.11.15 10.00
PORTOROŽ : BREŽICE PE 13.11.15 18.00
SIJ ACRONI JESENICE 2 : DORMEO ZAGORJE SO 14.11.15 13.30

VODNJAK - prosti !
9.KROG

BREŽICE : SIJ ACRONI JESENICE 2 SO 21.11.15 17.00

TABORSKA JAMA 2 : PORTOROŽ PE 20.11.15
19.00

ŽELEZNIKI 2 : IZOLA 2 SO 21.11.15 18.00
VODNJAK : GORICA 2 SO 21.11.15

12.00

DORMEO ZAGORJE - prosti

 

10.KROG

VODNJAK : IZOLA 2 SO 16.01.16

12.00


ŽELEZNIKI 2 : POROTORŽ SO 16.01.16

18.00

TABORSKA JAMA 2 : SIJ ACRONI JESENICE 2 PE 15.01.16

19.00

BREŽICE : DORMEO ZAGORJE SO 16.01.16

17.00

GORICA 2 - prosti !

 

11.KROG

DORMEO ZAGORJE : TABORSKA JAMA 2 SO 23.01.16

16.00

SIJ ACRONI JESENICE 2 : ŽELEZNIKI 2 SO 23.01.16

13.30

PORTOROŽ : VODNJAK PE 22.01.16

18.00

IZOLA 2 : GORICA 2 NE 24.01.16 10.00
BREŽICE - prosti !
12.KROG

GORICA 2 : PORTOROŽ SO 30.01.16 18.30
VODNJAK : SIJ ACRONI JESENICE 2 SO 30.01.16 12.00
ŽELEZNIKI 2 : DORMEO ZAGORJE SO 30.01.16 18.00
TABORSKA JAMA 2 : BREŽICE PE 29.01.16 19.00
IZOLA 2 - prosti !
13.KROG
BREŽICE : ŽELEZNIKI 2 SO 06.02.16 17.00
DORMEO ZAGORJE : VODNJAK SO 06.02.16 16.00
SIJ ACRONI JESENICE 2 : GORICA 2 SO 06.02.16 13.30
PORTOROŽ : IZOLA 2 PE 05.02.16 18.00
TABORSKA JAMA - prosti !
14.KROG
IZOLA 2 : SIJ ACRONI JESENICE 2 NE 14.02.16 10.00
GORICA 2 : DORMEO ZAGORJE SO 13.02.16 18.30
VODNJAK : BREŽICE SO 13.02.16 12.00
ŽELEZNIKI 2 : TABORSKA JAMA 2 SO 13.02.16 18.00
PORTOROŽ - prosti !
15.KROG
TABORSKA JAMA 2 : VODNJAK PE 26.02.16 19.00
BREŽICE : GORICA 2 SO 27.02.16 17.00
DORMEO ZAGORJE : IZOLA 2 SO 27.02.16 16.00
SIJ ACRONI JESENICE 2 : PORTOROŽ SO 27.02.16 13.30
ŽELEZNIKI 2 - prosti !
16.KROG
PORTOROŽ : DORMEO ZAGORJE PE 04.03.16
18.00
IZOLA 2 : BREŽICE NE 06.03.16 10.00
GORICA 2 : TABORSKA JAMA SO 05.03.16 18.30
VODNJAK : ŽELEZNIKI 2 SO 05.03.16 12.00

SIJ ACRONI JESENICE 2 - prosti !
17.KROG
ŽELEZNIKI 2 : GORICA 2 SO 12.03.16 18.00
TABORSKA JAMA 2 : IZOLA 2 PE 11.03.16 19.00
BREŽICE : PORTOROŽ SO 12.03.16 17.00
DORMEO ZAGORJE : SIJ ACRONI JESENICE 2 SO 12.03.16 16.00
VODNJAK - prosti !
18.KROG
SIJ ACRONI JESENICE 2 : BREŽICE SO 19.03.16
13.30
PORTOROŽ : TABORSKA JAMA 2 PE 18.03.16 18.00
IZOLA 2 : ŽELEZNIKI 2 NE 20.03.16 10.00
GORICA 2 : VODNJAK SO 19.03.16 18.30
DORMEO ZAGORJE - prost
2.SLOVENSKA LIGA PO 18.KOLU - KONEC
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Adria
39 28
2. Bela Krajina 23,5 22
3. Krka
14 21
4. Triglav II. 11 21
5. Izola 0 20
6. Calcit II.
11 19
7. Slavija Štojs
-10 16
8. Siliko -25 11
9. Železniki I.
-28 10
10. KI Šk. Loka -35  10 

 

3.SLOVENSKA LIGA PO 18.KOLU - KONEC 

# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Proteus II.
58 31
2. Vodnjak 30 26
3. Taborska Jama II.
12 21
4. Calcit III.
21 20
5. Ljubelj II.
11 18
6. Železniki II. -2 18
7. Adergas -3 18
8. Kranjska Gora
-29 12
9. Lokomotiva
-46 8
10. Pivka II.
-52
6

GORENJSKA LIGA PO 11.KOLU - KONEC

#

Ime ekipe +/- Št. točk
1. Škofja Loka II
 50 20
2. Triglav III. 20 14
3. Železniki III. -14 6
4.  Jesenice II.
-56 2

TRIM LIGA - po 20.kolu 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Paraziti 128 31
2. Graparji 116 29
3. Študenti 118,5 28
4. Buldožerji  113  25
5. Kamikaze 98 20
6. Vulkan 87,5 14
7. Prepečenci 66,5 13
8. KK Orošeno 77,5 12
9. Ragle 69 10
10. 6+ 67,5 9
11. KiX 59,5  8