Zapisniki tekem 2010/2011

 

Povprečja igralcev po 16.kolu - POVPREČJA

 

16.KOLO

Ljubelj3 : Železniki 1 : 7  
3122 : 3318 ZAPISNIK
Kranjska Gora : Triglav3 5 : 3
3245 : 3224
ZAPISNIK

 

15.KOLO

Triglav3 : Ljubelj3
4 : 4  
3171 : 3072 ZAPISNIK
Železniki : Kranjska Gora 4 : 4
3334 : 3279
ZAPISNIK

 

14.KOLO

Jesenice2 : Plavž 5 : 3  
3117 : 3088 ZAPISNIK
Železniki : Triglav3 4 : 4
3263 : 3270 ZAPISNIK
Ljubelj3 : Kranjska Gora : 5
3227 : 3275 ZAPISNIK

 

13.KOLO

Triglav3 : Železniki
5 : 3  
3196 : 3163 ZAPISNIK
Kranjska Gora : Ljubelj3* 7 : 1
3074 : 2531
ZAPISNIK

* Tekmovalna komisija je pregledala vse zapisnike 13 kroga in ugotovila da je za ekipo LJUBELJ 3 v sredo v gorenjski ligi in za ekipo LJUBELJ 2 v nedeljo v 3 slovenski ligi  tekmoval PER MARK, ki ni imel pravice nastopa na obeh tekmah po propozicijah gorenjske lige zato se njegov rezultat briše ( 12. člen propozicij gorenjske lige ) na tekmi gorenjske lige

 

12.KOLO

Plavž : Jesenice2 7 : 1  
3148 : 2962 ZAPISNIK
Železniki : Ljubelj3 7 : 1
3386 : 3235 ZAPISNIK
Triglav3 : Kranjska Gora 3 : 5
3058 : 3109 ZAPISNIK

 

11.KOLO

Ljubelj3 : Triglav3 2 : 6  
3206 : 3276 ZAPISNIK
Kranjska Gora : Železniki : 6
3122 : 3178 ZAPISNIK




 

Povprečja igralcev po 10.kolu - POVPREČJA

 

10.KOLO

Jesenice2 : Plavž 6 : 2  
3087 : 2988 ZAPISNIK
Triglav3 : Železniki 0 : 8
3033 : 3192 ZAPISNIK
Kranjska Gora : Ljubelj3 4 : 4
3076 : 3097 ZAPISNIK

 

9.KOLO

Železniki : Jesenice2
5 : 3  
3263 : 3228 ZAPISNIK
Ljubelj3 : Triglav3 2 : 6
3098 : 3292 ZAPISNIK
Plavž : Kranjska Gora 3 : 5
3068 : 3086 ZAPISNIK

 

8.KOLO

Železniki : Kranjska Gora
7 : 1  
3332 : 3231 ZAPISNIK
Jesenice2 : Triglav3 3 : 5
3133 : 3170 ZAPISNIK
Plavž : Ljubelj3 5 : 3
3182 : 3085 ZAPISNIK

 

Povprečja igralcev po 7.kolu - POVPREČJA

V letošnji sezoni poteka boj tudi za najboljšega kegljača lige - dobimo ga s seštevkom povprečja in
ekipnimi točkami ( 23. člen propozicij ) !

 

7.KOLO

Ljubelj3 : Železniki
: 8  
3186 : 3354 ZAPISNIK
Kranjska Gora : Jesenice2 5 : 3
3081 : 3040 ZAPISNIK
Triglav3 : Plavž 4,5 : 3,5
2995 : 2977 ZAPISNIK

 

6.KOLO

Plavž : Železniki
: 7  
3092 :   3233 ZAPISNIK
Jesenice2 : Ljubelj3 6 : 2
3082 : 3051 ZAPISNIK
Triglav3 : Kranjska Gora 3 : 5
3060 : 3143 ZAPISNIK

 

Povprečja igralcev po 5.kolu - POVPREČJA


5.KOLO

Triglav3 : Ljubelj3           
3 : 5
3061 : 3136 ZAPISNIK
Jesenice2 : Železniki 1 : 7
3018 : 3107 ZAPISNIK
Kranjska Gora : Plavž 4 : 4
3116 : 3102 ZAPISNIK

 

4.KOLO

Železniki : Triglav3 5 : 3
3262 : 3203 ZAPISNIK
Plavž : Jesenice2 0 : 8
3038 : 3230 ZAPISNIK
Ljubelj3 : Kranjska Gora 4 : 4
3199 : 3240 ZAPISNIK

 

3.KOLO

Kranjska Gora : Železniki 2 : 6
3110 : 3215 ZAPISNIK
Triglav3 : Jesenice2 * 4 : 4
2971 : 2535 ZAPISNIK
Ljubelj3 : Plavž 6 : 2
3079 : 3001 ZAPISNIK

 

* Tekmovalna komisija je pregledala vse zapisnike 3 kroga in ugotovila da je za

ekipo JESENICE 2  v nedeljo tekmoval VOVK MATJAŽ, ki ni imel pravice nastopa

saj je tekmoval že v soboto na tekmi v slovenski ligi in zato se njegov rezultat briše

( 12. člen propozicij gorenjske lige )

 

2.KOLO

Železniki : Ljubelj3 7 : 1
3322 : 3122 ZAPISNIK
Plavž : Triglav3 3 : 5
3169 : 3210 ZAPISNIK
Jesenice2 : Kranjska gora 2 : 6
3038 : 3103 ZAPISNIK

1. KOLO

Železniki : Plavž 5 : 3
3203 : 3109 ZAPISNIK

Kranjska Gora : Triglav3

5 : 3
3078 : 2994 ZAPISNIK
Ljubelj3 : Jesenice2 6 : 2
3180 : 3024 ZAPISNIK
2.SLOVENSKA LIGA PO 11.KOLU
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Bela Krajina
18 14
2. Adria 11 14
3. Izola 4 14
4. Calcit II.
11 13
5. Krka 6 13
6. Triglav II.
7 12
7. Slavija Štojs
4 12
8. Siliko -11 6
9. Železniki I.
-18 6
10. KI Šk. Loka -34 4

 

3.SLOVENSKA LIGA PO 11.KOLU 

# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Proteus II.
38 19
2. Vodnjak 27 18
3. Taborska Jama II.
14 14
4. Adergas 13 14
5. Calcit III. -2 10
6. Železniki II. -2 10
7. Ljubelj II.
-3 8
8. Kranjska Gora
-20 7
9. Lokomotiva
-24 6
10. Pivka II.
-41
4

GORENJSKA LIGA PO 6.KOLU

#

Ime ekipe +/- Št. točk
1. Škofja Loka II
 32 12
2. Triglav III. 14 8
3. Železniki III. -6 4
4.  Jesenice II.
-40 0

TRIM LIGA - po 10.kolu 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Paraziti 67,5 17
2. Buldožerji 58,5 13
3. Graparji 54,5 13
4. Študenti  57  12
5. Kamikaze 51,5 12
6. 6+ 39 7
7. KiX 37,5 6
8. KK Orošeno 37 6
9. Vulkan 35,5 5
10. Ragle 32,5 5
11. Prepečenci 29,5  4