Zapisniki tekem 2011/2012

POVPREČJE KEGLJAČEV KK ŽELEZNIKI V SEZONI 2011/2012 -- TUKAJ

KK Železniki - domača izdelava povprečja

POVPREČJE KEGLJAČEV V 3.SLOVENSKI LIGI PO 18.KOLU -- TUKAJ

manjkajo kegljači ki so odigrali manj kot 6 tekem v gosteh.

_

18.KOLO

Sl. Štojs : Proteus Liv II : 5 3201 : 3274 ZAPISNIK
Adria : Železniki 6 : 2 3287 : 3245

ZAPISNIK

Iskra : Kočevje 8 : 0 3390 : 3032 ZAPISNIK

Adergas : Ljubelj

5 : 3

3143 : 3098

ZAPISNIK

Kl.Šk.Loka : Simon Jenko

6 : 2

3265 : 3221

ZAPISNIK

_

17.KOLO
Simon Jenko : Sl. Štojs. 6 : 2 3255 : 3112 ZAPISNIK
Kočevje : Adergas 7 : 1 3251 : 3012

ZAPISNIK

Železniki : Iskra 7 : 1 3481 : 3268 ZAPISNIK

Proteus Liv II : Adria

6 : 2

3439 : 3304

ZAPISNIK

Ljubelj : Šk. Loka II

5 : 3

3198 : 3182

ZAPISNIK

_

16.KOLO

Sl. Štojs : Adria 6,5 : 1,5 3195 : 3178 ZAPISNIK
Iskra : Proteus Liv II 1 : 7 3156 : 3263

ZAPISNIK

Adergas : Železniki 8 : 0 3240 : 3092 ZAPISNIK

Kl. Šk. Loka : Kočevje

2 : 6

3141 : 3192

ZAPISNIK

Simon Jenko : Ljubelj

5 : 3

3292 : 3127

ZAPISNIK

ž

15.KOLO

Ljubelj : Sl. Štojs 7 : 1 3336 : 3218 ZAPISNIK
Kočevje : Simon Jenko 6 : 2 3241 : 3167

ZAPISNIK

Železniki : Kl. Šk. Loka 3 : 5 3250 : 3295 ZAPISNIK

Adria : Iskra

3 : 5

3288 : 3304

ZAPISNIK

Proteus : Adergas

6 : 2

3300 : 3297

ZAPISNIK

_

14.KOLO

Sl.Štojs : Iskra 1 : 7 3133 : 3141 ZAPISNIK
Adergas : Adria : 6 3104 : 3235

ZAPISNIK

Kl.Šk.Loka : Proteus 1 : 7 2947 : 3247 ZAPISNIK

Simon Jenko : Železniki

2,5 : 5,5

3265 : 3325

ZAPISNIK

Ljubelj : Kočevje

3 : 5

3305 : 3359

ZAPISNIK

-

13.KOLO

Kočevje : Sl. Štojs 6 : 2 3244 : 3040 ZAPISNIK
Ljubelj : Železniki : 5 3217 : 3326

ZAPISNIK

Proteus : Simon Jenko 6 : 2 3257 : 3142 ZAPISNIK

Adria : Kl. Šk.Loka

7 : 1

3361 : 3153

ZAPISNIK

Iskra : Adergas

6 : 2

3299 : 3156

ZAPISNIK

-

12.KOLO

Sl. Štojs : Adergas 2 : 6 2982 : 3134 ZAPISNIK
Kl. Šk. Loka : Iskra 3 : 5 3165 : 3217

ZAPISNIK

Simon Jenko : Adria 6 : 2 3262 : 3221 ZAPISNIK

Kočevje : Železniki

6 : 2

3294 : 3116

ZAPISNIK

Ljubelj : Proteus

1,5 : 6,5

3186 : 3310

ZAPISNIK

 

11.KOLO
Železniki : Sl. Štojs 6 : 2 3376 : 3195 ZAPISNIK
Adria : Ljubelj 5 : 3 3144 : 2805

ZAPISNIK

Iskra : Simon Jenko 4 : 4 3186 : 3171 ZAPISNIK

Adergas : Kl. Šk. Loka

5,5 : 2,5

3140 : 3115

ZAPISNIK

Proteus : Kočevje

3 : 5

3350 : 3392

ZAPISNIK

 

10.KOLO

Sl. Štojs : Kl.Šk.Loka

5 : 3

3138 : 3079

ZAPISNIK

Simon Jenko : Adergas

6 : 2

3298 : 3231

ZAPISNIK

Kočevje : Adria

6 : 2

3286 : 3173

ZAPISNIK

Železniki : Proteus Liv

7 : 1

3270 : 3255

ZAPISNIK

Ljubelj II : Iskra

2 : 6

3135 : 3348

ZAPISNIK

 

9.KOLO

Železniki : Adria

4 : 4


3349 : 3336

ZAPISNIK

Kočevje : Iskra

5 : 3


3285 : 3190

ZAPISNIK

Simon Jenko : Kl.Šk.Loka

5 : 3


3274 : 3205

ZAPISNIK

Proteus Liv : Slavija Štojs

6 : 2


3281 : 3206

ZAPISNIK

Ljubelj II : Adergas

1 : 7


3200 : 3275

ZAPISNIK

 

8.KOLO

Slavija Štojs : SimonJenko

2 : 6


3116 : 3136

ZAPISNIK

Kl. Šk. Loka II : Ljubelj II

6 : 2
3193 : 3191 ZAPISNIK

Adergas : Kočevje

6 : 2


3266 : 3173

ZAPISNIK

Iskra : Železniki

6 : 2


3253 : 3186

ZAPISNIK

Adria : Proteus Liv II

5 : 3


3286 : 3170

ZAPISNIK

 

7.KOLO

Adria : Slavija Štojs

7 : 1


3336 : 3145

ZAPISNIK

Proteus Liv II : Iskra

5 : 3


3337 : 3270

ZAPISNIK

Železniki : Adergas

3 : 5


3230 : 3241

ZAPISNIK

Kočevje : Kl.Šk.Loka II

7 : 1


3150 : 3010

ZAPISNIK

Ljubelj II : Simon Jenko       

5 : 3


3191 : 3203

ZAPISNIK

 

6.KOLO

Slavija Štojs : Ljubelj II

5 : 3


3140 : 3094

ZAPISNIK

Simon Jenko : Kočevje

2 : 6


3159 : 3252

ZAPISNIK

Kl. Šk. Loka II : Železniki

2 : 6


3156 : 3206

ZAPISNIK

Adergas : Proteus Liv II

3 : 5


3113 : 3130

ZAPISNIK

Iskra : Adria

5 : 3


3305 : 3214

ZAPISNIK

 

5.KOLO

Iskra : Slavija Štojs

6 : 2


3249 : 3179

ZAPISNIK

Adria : Adergas

4 : 4


3209 : 3199

ZAPISNIK

Proteus Liv II : Kl. Šk. Loka

4 : 4


3312 : 3213

ZAPISNIK

Železniki : Simon Jenko

6 : 2


3255 : 3129

ZAPISNIK

Kočevje : Ljubelj II

7 : 1


3269 : 3041

ZAPISNIK

 

4.KOLO

Slav. Štojs : Kočevje

2 : 6


3157 : 3261

ZAPISNIK

Železniki : Ljubelj II

6 : 2


3190 : 3122

ZAPISNIK

Simon Jenko : Proteus Liv II

6 : 2

3234 : 3210

ZAPISNIK

Kl. Šk.Loka II : Adria

6 : 2


3230 : 3183

ZAPISNIK

Adergas : Iskra

5 : 3


3121 : 3118

ZAPISNIK

 

3.KOLO

Adergas : Slav. Štojs

4 : 4


3155 : 3182

ZAPISNIK

Iskra : Kl. Šk. Loka II

7 : 1


3218 : 2964

ZAPISNIK

Adria : Simon Jenko

4 : 4


3293 : 3256

ZAPISNIK

Proteus Liv II : Ljubelj II

2 : 6


3299 : 3373

ZAPISNIK

Železniki : Kočevje

5 : 3


3327 : 3267

ZAPISNIK

 

2.KOLO

Slav. Štojs : Železniki

1 : 7


3119 : 3267

ZAPISNIK

Kočevje : Proteus Liv II

3 : 5


3132 : 3199

ZAPISNIK

Ljubelj II : Adria

4 : 4


3149 : 3224

ZAPISNIK

Simon Jenko : Iskra               

1 : 7


3215 : 3386

ZAPISNIK

Kl. Šk. Loka II : Adergas

3 : 5


3116 : 3130

ZAPISNIK

 

1.KOLO

Kl. Šk. Loka II : Slav. Štojs

2 : 6


3079 : 3121

ZAPISNIK

Adergas Simon Jenko

4 : 4


3104 : 3166

ZAPISNIK

Iskra : Ljubelj

3 : 5


3232 : 3238

ZAPISNIK

Adria : Kočevje

5 : 3


3273 : 3201

ZAPISNIK

Proteus Liv II : Železniki

5 : 3


3354 : 3315

ZAPISNIK

 


2.SLOVENSKA LIGA PO 14.KOLU
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Adria
25 20
2. Bela Krajina 18 18
3. Calcit II.
17 17
4. Krka 14 17
5. Izola 0 16
6. Triglav II.
5 15
7. Slavija Štojs
-4 15
8. Siliko -19 9
9. Železniki I.
-20 8
10. KI Šk. Loka -36  6 

 

3.SLOVENSKA LIGA PO 14.KOLU 

# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Proteus II.
46 25
2. Vodnjak 31 22
3. Adergas
9 16
4. Taborska Jama II.
9 16
5. Calcit III.
7 14
6. Železniki II. -2 14
7. Ljubelj II.
1 12
8. Kranjska Gora
-22 9
9. Lokomotiva
-30 8
10. Pivka II.
-49
4

GORENJSKA LIGA PO 9.KOLU

#

Ime ekipe +/- Št. točk
1. Škofja Loka II
 38 16
2. Triglav III. 22 12
3. Železniki III. -10 6
4.  Jesenice II.
-50 2

TRIM LIGA - po 15.kolu 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Paraziti 94 23
2. Študentu 94,5 22
3. Graparji 76,5 19
4. Buldožerji  83  17
5. Kamikaze 73 16
6. Vulkan 72,5 12
7. Prepečenci 48 9
8. KK Orošeno 53,5 8
9. KiX 46 8
10. 6+ 50,5 7
11. Ragle 49,5  6