Zapisniki tekem 2012/2013

POVPREČJE KEGLJAČEV KK ŽELEZNIKI V SEZONI 2012/2013 -- TUKAJ

KK Železniki - domača izdelava povprečja v obeh ligah

 

18.KOLO


Adria : Iskra 3,5:4,5 3078 : 2964 ZAPISNIK
Slavija Štojs : Triglav III 5:3 3254 : 3172 ZAPISNIK
KI Škofja Loka : Simon Jenko 2:6 3196 : 3229 ZAPISNIK
Proteus Liv II : Železniki 7:1 3406 : 3332 ZAPISNIK
Adergas : Ljubelj II 6:2 3208 : 3170 ZAPISNIK

 

17.KOLO


Železniki : Adergas 6:2 3422 : 3344 ZAPISNIK
Simon Jenko : Proteus Liv II 2:6 3224 : 3243 ZAPISNIK
Triglav : KI Škofja Loka 3:5 3128 : 3143 ZAPISNIK
Iskra : Slavija Štojs 7:1 3355 : 3160 ZAPISNIK
Ljubelj II : Adria 3:5 3171 : 3172 ZAPISNIK

 

16.KOLO


AdriaSl. Štojs 4:4 3212 : 3175 ZAPISNIK
Kl. Šk. Loka : Iskra 7:1 3333 : 3278 ZAPISNIK
Adergas : Simon Jenko 3:5 3227 : 3279 ZAPISNIK
Proteus Liv II : Triglav III 5:3 3316 : 3266 ZAPISNIK
Ljubelj II : Železniki 6:2 3279 : 3197 ZAPISNIK

 

15.KOLO


Železniki : Adria 6:2 3285 : 3139 ZAPISNIK
Simon Jenko : Ljubelj II 3:5 3120 : 3165 ZAPISNIK
Triglav : Adergas 2:6 3039 : 3116 ZAPISNIK
Iskra : Proteus Liv II 2:6 3209 : 3215 ZAPISNIK
Slavija Štojs : Kl.Šk. Loka 7:1 3244 : 3181 ZAPISNIK

 

14.KOLO


Adria : Kl. Škofja Loka 3:5 3126 : 3157 ZAPISNIK
Proteus Liv II : Slavija Štojs 4,5:3,5 3291 : 3290 ZAPISNIK
Adergas : Iskra 3:5 3110 : 3163 ZAPISNIK
Ljubelj II : Triglav 7:1 3350 : 3054 ZAPISNIK
Železniki : Simon Jenko 6:2 3268 : 3194 ZAPISNIK

 

13.KOLO


Triglav : Železniki 1:7 3050 : 3371 ZAPISNIK
Simon Jenko : Adria 5:3 3268 : 3140 ZAPISNIK
Slavija Štojs : Adergas 2:6 3156 : 3238 ZAPISNIK
Kl Škofja Loka : Proteus Liv II 1:7 3198 : 3288 ZAPISNIK
Iskra : Ljubelj II 6:2 3278 : 3196 ZAPISNIK

 

12.KOLO


Adria : Proteus 3:5 3162 : 3162 ZAPISNIK
Adergas : Kl. Šk. Loka 6:2 3097 : 3032 ZAPISNIK
Železniki : Iskra 6:2 3368 : 3312 ZAPISNIK
Simon Jenko : Triglav____ 5:3 3228 : 3167 ZAPISNIK
Ljubelj : Sl. Štojs 6:2 3260 : 3179 ZAPISNIK

 

11.KOLO


Triglav : Adria 7:1 3248 : 3048 ZAPISNIK
Iskra : Simon Jenko 6:2 3322 : 3167 ZAPISNIK
Slavija Štojs : Železniki 2:6 3132 : 3226 ZAPISNIK
Kl Škofja Loka : Ljubelj II 6:2 3262 : 3233 ZAPISNIK
Proteus Liv II : Adergas 7:1 3227 : 3163 ZAPISNIK

 

10.KOLO


Adria : Adergas 2:6 3183 : 3340 ZAPISNIK
Triglav III : Iskra 0:8 3087 : 3318 ZAPISNIK
Simon Jenko : Slavija Štojs 5:3 3259 : 3168 ZAPISNIK
Železniki : Kl Škofja Loka 4:4 3315 : 3287 ZAPISNIK
Ljubelj II : Proteus Liv II 3:5 3278 : 3326 ZAPISNIK

 

9.KOLO


Iskra : Adria 3:5 3158 : 3217 ZAPISNIK
Triglav III : Slavija Štojs 7:1 3298 : 3089 ZAPISNIK
Simon Jenko : Kl Škofja Loka 3:5 3213 : 3222 ZAPISNIK
Železniki : Proteus Liv II 6:2 3313 : 3274 ZAPISNIK
Ljubelj II : Adergas 3:5 3233 : 3237 ZAPISNIK

 

8.KOLO


Slavija Štojs : Iskra 2:6 3165 : 3244 ZAPISNIK
Adria : Ljubelj II 8:0 3385 : 3084 ZAPISNIK
Adergas : Železniki 0:8 3126 : 3371 ZAPISNIK
Proteus Liv II : Simon Jenko 5,5:2,5 3238 : 3203 ZAPISNIK
KI Škofja Loka : Triglav III 4:4 3113 : 3125 ZAPISNIK

 

7.KOLO


Slavija Štojs : Adria 6:2 3298 : 3167 ZAPISNIK
Iskra : KI Šk. Loka II 6:2 3238 : 3186 ZAPISNIK
Triglav III : Proteus Liv II__ 5:3 3188 : 3143 ZAPISNIK
Simon Jenko : Adergas 5:3 3274 : 3271 ZAPISNIK
Železniki : Ljubelj II 5:3 3384 : 3298 ZAPISNIK

 

6.KOLO


Adria : Železniki 2:6 3236 : 3394 ZAPISNIK
Ljubelj : Simon Jenko 4:4 3219 : 3209 ZAPISNIK
Adergas : Triglav III 5:3 3267 : 3173 ZAPISNIK
Proteus Liv II : Iskra 5:3 3290 : 3205 ZAPISNIK
KI Šk.Loka II : Slavija Štojs 2:6 3118 : 3184 ZAPISNIK

 

5.KOLO


Kl. Šk.Loka II : Adria 1:7 3105 : 3282 ZAPISNIK
Slavija Štojs : Proteus Liv II 5:3 3218 : 3206 ZAPISNIK
Iskra : Adergas 6:2 3340 : 3309 ZAPISNIK
Triglav III : Ljubelj___ 6:2 3164 : 3095 ZAPISNIK
Simon Jenko : Železniki 2:6 3271 : 3355 ZAPISNIK

 

4.KOLO


Adria : Simon Jenko 6:2 3245 : 3236 ZAPISNIK
Železniki : Triglav III 7:1 3320 : 3245 ZAPISNIK
Ljubelj : Iskra 6:2 3321 : 3242 ZAPISNIK
Adergas : Slavija Štojs___ 4:4 3108 : 3133 ZAPISNIK
Proteus Liv II : Kl. Šk.Loka II 6:2 3332 : 3226 ZAPISNIK

 

3.KOLO


Kl. Šk. Loka II : Adergas 1:7 3089 : 3322 ZAPISNIK
Slavija Štojs : Ljubelj 7:1 3316 : 3120 ZAPISNIK
Iskra : Železniki 5:3 3252 : 3206 ZAPISNIK
Triglav III : Simon Jenko___ 4:4 3164 : 3170 ZAPISNIK
Proteus Liv II : Adria 6:2 3377 : 3212 ZAPISNIK

 

2.KOLO


Adria : Triglav III 6:2 3271 : 3113 ZAPISNIK
Simon Jenko: Iskra 1:7 3190 : 3309 ZAPISNIK
Železniki : Slavija Štojs 5:3 3367 : 3248 ZAPISNIK
Adergas : Proteus Liv II___ 1:7 3146 : 3224 ZAPISNIK
Ljubelj : Kl. Šk. Loka II 4:4 3255 : 3270 ZAPISNIK

 

1.KOLO


Adergas : Adria 3:5 3055 : 3090 ZAPISNIK
Proteus Liv II : Ljubelj 6:2 3324 : 3206 ZAPISNIK
Kl. Šk. Loka : Železniki 3:5 3215 : 3277 ZAPISNIK
Slavija Štojs : Simon Jenko 5:3 3289 : 3151 ZAPISNIK
Iskra : Triglav 7:1 3197 : 3040 ZAPISNIK
2.SLOVENSKA LIGA PO 18.KOLU - KONEC
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Adria
39 28
2. Bela Krajina 23,5 22
3. Krka
14 21
4. Triglav II. 11 21
5. Izola 0 20
6. Calcit II.
11 19
7. Slavija Štojs
-10 16
8. Siliko -25 11
9. Železniki I.
-28 10
10. KI Šk. Loka -35  10 

 

3.SLOVENSKA LIGA PO 18.KOLU - KONEC 

# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Proteus II.
58 31
2. Vodnjak 30 26
3. Taborska Jama II.
12 21
4. Calcit III.
21 20
5. Ljubelj II.
11 18
6. Železniki II. -2 18
7. Adergas -3 18
8. Kranjska Gora
-29 12
9. Lokomotiva
-46 8
10. Pivka II.
-52
6

GORENJSKA LIGA PO 11.KOLU - KONEC

#

Ime ekipe +/- Št. točk
1. Škofja Loka II
 50 20
2. Triglav III. 20 14
3. Železniki III. -14 6
4.  Jesenice II.
-56 2

TRIM LIGA - po 20.kolu 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Paraziti 128 31
2. Graparji 116 29
3. Študenti 118,5 28
4. Buldožerji  113  25
5. Kamikaze 98 20
6. Vulkan 87,5 14
7. Prepečenci 66,5 13
8. KK Orošeno 77,5 12
9. Ragle 69 10
10. 6+ 67,5 9
11. KiX 59,5  8