Zapisniki tekem 2014/2015

POVPREČJA V LIGI - DOMAČA IZDELAVA KK ŽELEZNIKIKLIKNI TUKAJ

POVPREČJA V LIGI - URADNA POVPREČJA - KLIKNI TUKAJ


18.KOLO

Sij Acroni : Lokomotiva

6 : 2 3297 : 3126 ZAPISNIK

Izola : Železniki

5 : 3 3255 : 3246 ZAPISNIK

Krka : Triglav

7 : 1 3398 : 3385
ZAPISNIK

Ograjca : Proteus Liv

6 : 2

3172 : 3127 ZAPISNIK

Taborska Jama : Calcit

7 : 1

3264 : 3133 ZAPISNIK

 

17.KOLO

Calcit : Sij Acroni

2 : 6 3155 : 3317 ZAPISNIK

Proteus : Taborska Jama

2 : 6 3202 : 3333 ZAPISNIK

Triglav : Ograjca

4 : 4 3296 : 3236
ZAPISNIK

Železniki : Krka

6 : 2

3194 : 3101 ZAPISNIK

Lokomotiva : Izola

2 : 6

3166 : 3258 ZAPISNIK

 

16.KOLO

Sij Acroni : Izola

7 : 1 3537 : 3331 ZAPISNIK

Krka : Lokomotiva

7 : 1
3449 : 3381 ZAPISNIK

Ograjca : Železniki

7 : 1 3232 : 3116
ZAPISNIK

Taborska Jama : Triglav

2 : 6

3230 : 3265 ZAPISNIK

Calcit : Proteus Liv II

7 : 1

3207 : 2996 ZAPISNIK

 

15.KOLO

Proteus Liv : Sij Acroni

0 : 8 3143 : 3357 ZAPISNIK

Triglav : Calcit

8 : 0
3354 : 3153 ZAPISNIK

Železniki : Taborska Jama

4 : 4 3270 : 3291
ZAPISNIK

Lokomotiva : Ograjca

6 : 2

3234 : 3213 ZAPISNIK

Izola : Krka

7 : 1

3311 : 3235 ZAPISNIK

 

14.KOLO

Sij Acroni : Krka

7 : 1 3536 : 3243
ZAPISNIK

Ograjca : Izola

3 : 5
3211 : 3213 ZAPISNIK

Taborska Jama : Lokomotiva

6 : 2 3162 : 3157
ZAPISNIK

Calcit : Železniki

5 : 3

3258: 3238 ZAPISNIK

Proteus Liv : Triglav

: 5

3200 : 3331 ZAPISNIK

 

13.KOLO

Triglav : Sij Acroni

6 : 2 3311 : 3305
ZAPISNIK

Železniki : Proteus Liv II

5 : 3
3129 : 3084 ZAPISNIK

Lokomotiva : Calcit II

5 : 3 3198 : 3186
ZAPISNIK

Izola : Taborska Jama

4 : 4

3250 : 3238 ZAPISNIK

Krka : Ograjca

1 : 7

3285 : 3508 ZAPISNIK

 

12.KOLO

Taborska Jama : Krka

2 : 6 3203 : 3232
ZAPISNIK

Sij-Acroni : Ograjca

6 : 2
3444 : 3332 ZAPISNIK

Calcit II : Izola

1 : 7 3129 : 3219
ZAPISNIK

Triglav : Železniki

7 : 1

3372 : 3143 ZAPISNIK

Proteus Liv II : Lokomotiva

4 : 4

3308 : 3258 ZAPISNIK

 

11.KOLO

Železniki : Sij Acroni

3 : 5 3213 : 3255
ZAPISNIK

Lokomotiva : Triglav

3 : 5
3137 : 3207 ZAPISNIK

Izola : Proteus Liv II

2 : 6 3336 : 3140
ZAPISNIK

Krka : Calcit II

: 6

3428 : 3489 ZAPISNIK

Ograjca : Taborska Jama

6 : 2

3228 : 3219 ZAPISNIK

 

10.KOLO

Železniki : Lokomotiva

8 : 0 3320 : 3073
ZAPISNIK

Calcit : Ograjca

5 : 3
3254 : 3229 ZAPISNIK

Sij AcroniTaborska Jama

2 : 6 3230 : 3383
ZAPISNIK

Proteus : Krka

0 : 8

3085 : 3288 ZAPISNIK

Triglav : Izola

6 : 2

3245 : 3204 ZAPISNIK

 

9.KOLO

Lokomotiva : Sij Acroni

6 : 2 3214 : 3197
ZAPISNIK

Železniki : Izola

7: 1
3395 : 3215 ZAPISNIK

Triglav : Krka

7 : 1 3284 : 3135
ZAPISNIK

Calcit : Taborska Jama

2 : 6

3281 : 3310 ZAPISNIK

Proteus Liv II : Ograjca

3 : 5

3269 : 3271 ZAPISNIK

 

8.KOLO

Sij Acroni : Calcit

6 : 2 3220 : 3037
ZAPISNIK

Taborska Jama : Proteus

8 : 0
3395 : 3082 ZAPISNIK

Ograjca : Triglav

6 : 2 3267 : 3212
ZAPISNIK

Krka : Železniki

5 : 3

3369 : 3316 ZAPISNIK

Izola : Lokomotiva

3 : 5

3314 : 3375
ZAPISNIK

 

7.KOLO

Izola : Sij Acroni

2 : 6 3350 : 3477
ZAPISNIK

Lokomotiva : Krka

6 : 2
3157 : 3045 ZAPISNIK

Železniki : Ograjca

6 : 2 3261 : 3192
ZAPISNIK

Triglav : Taborska Jama

2 : 6

3177 : 3225 ZAPISNIK

Proteus Liv II : Calcit

7 : 1

3384 : 3154
ZAPISNIK

 

6.KOLO

Sij Acroni : Proteus Liv II

5 : 3 3239 : 3171 ZAPISNIK

Calcit II : Triglav

2,5 : 5,5 3286 : 3384 ZAPISNIK

Ograjca : Lokomotiva

5,5 : 2,5 3266 : 3162 ZAPISNIK

Krka : Izola

1 : 7

3336 : 3390 ZAPISNIK

Taborska Jama : Železniki

4 : 4

3276 : 3278 ZAPISNIK

 

5.KOLO

Krka : Sij Acroni

3 : 5 3382 : 3440 ZAPISNIK

Izola : Ograjca

2 : 6 3278 : 3361 ZAPISNIK

Lokomotiva : Taborska Jama

5 : 3 3167 : 3167 ZAPISNIK

Železniki : Calcit II

5 : 3

3280 : 3138 ZAPISNIK

Triglav : Proteus Liv II

6 : 2

3272 : 3145 ZAPISNIK

 

4.KOLO

Sij Acroni : Triglav

7 : 1 3250 : 3185 ZAPISNIK

Proteus Liv : Železniki

6 : 2 3351 : 3241 ZAPISNIK

Calcit : Lokomotiva

7 : 1 3219 : 3076 ZAPISNIK

Taborska Jama : Izola::::

5 : 3

3287 : 3203 ZAPISNIK

Ograjca : Krka

5 : 3

3204 : 3084 ZAPISNIK

 

3.KOLO

Ograjca : Sij Acroni

6 : 2 3259 : 3240 ZAPISNIK

Krka : Taborska Jama

2 : 6 3303 : 3384 ZAPISNIK

Izola : Calcit

7 : 1 3432 : 3285 ZAPISNIK

Lokomotiva : Proteus Liv

5 : 3

3269 : 3190 ZAPISNIK

Železniki : Triglav II

3 : 5

3297 : 3314 ZAPISNIK

 

2.KOLO

Sij Acroni : Železniki

6 : 2 3209 : 3192 ZAPISNIK

Triglav : Lokomotiva

8 : 0 3210 : 2991 ZAPISNIK

Proteus Liv : Izola

3 : 5 3229 : 3253 ZAPISNIK

Calcit : Krka

8 : 0

3298 : 3093 ZAPISNIK

Taborska Jama : Ograjca

3 : 5

3244 : 3321 ZAPISNIK

_

1.KOLO

Tab.Jama : Sij Acroni

5 : 3 3218 : 3184 ZAPISNIK

Lokomotiva : Železniki

4 : 4 3094 : 3135 ZAPISNIK

Ograjca : Calcit

6 : 2 3287 : 3176 ZAPISNIK

Krka : Proteus

6 : 2

3318 : 3279 ZAPISNIK

Izola : Triglav

3 : 5

3321 : 3366 ZAPISNIK
2.SLOVENSKA LIGA PO 18.KOLU - KONEC
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Adria
39 28
2. Bela Krajina 23,5 22
3. Krka
14 21
4. Triglav II. 11 21
5. Izola 0 20
6. Calcit II.
11 19
7. Slavija Štojs
-10 16
8. Siliko -25 11
9. Železniki I.
-28 10
10. KI Šk. Loka -35  10 

 

3.SLOVENSKA LIGA PO 18.KOLU - KONEC 

# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Proteus II.
58 31
2. Vodnjak 30 26
3. Taborska Jama II.
12 21
4. Calcit III.
21 20
5. Ljubelj II.
11 18
6. Železniki II. -2 18
7. Adergas -3 18
8. Kranjska Gora
-29 12
9. Lokomotiva
-46 8
10. Pivka II.
-52
6

GORENJSKA LIGA PO 11.KOLU - KONEC

#

Ime ekipe +/- Št. točk
1. Škofja Loka II
 50 20
2. Triglav III. 20 14
3. Železniki III. -14 6
4.  Jesenice II.
-56 2

TRIM LIGA - po 20.kolu 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Paraziti 128 31
2. Graparji 116 29
3. Študenti 118,5 28
4. Buldožerji  113  25
5. Kamikaze 98 20
6. Vulkan 87,5 14
7. Prepečenci 66,5 13
8. KK Orošeno 77,5 12
9. Ragle 69 10
10. 6+ 67,5 9
11. KiX 59,5  8