Zapisniki tekem 2019/2020 - GORENJSKA LIGA

POVPREČJA V LIGI - DOMAČA IZDELAVA KK ŽELEZNIKI - KLIKNI TUKAJ
11. KOLO
Železniki III : Triglav III.
2 : 6
3088 : 3160 
ZAPISNIK
Jesenice II. KI. Šk. Loka II
1 : 7 
2902 : 3108 ZAPISNIK
10. KOLO
Triglav III. : KI Škofja Loka II. 1 : 7
2985 : 3063 
ZAPISNIK
Železniki III. Jesenice II.    NI   ODIGRANO ZAPISNIK
9. KOLO
KI Šk. Loka II. : Triglav III
5 : 3
3213 : 3199 
ZAPISNIK
Jesenice II : Železniki III.   5 : 3 3002 : 2566  ZAPISNIK
8. KOLO
Železniki  III. : KI Šk. Loka II. 5 : 3
3102 : 3078
ZAPISNIK
Jesenice II : Triglav III.   1 : 7 2911 : 3129  ZAPISNIK
7. KOLO
Triglav III. : Železniki III. 6 : 2
3197 : 3058
ZAPISNIK
KI Šk. Loka II Jesenice II.   8 : 0  3157 : 2840 ZAPISNIK
6. KOLO
Triglav III. : KI Škofja Loka II. 2 : 6
3073 : 3162 
ZAPISNIK
Železniki III. Jesenice II.   7 : 1 3067 : 1758  ZAPISNIK
5. KOLO
KI Škofja Loka II. : Železniki III. 7 : 1
3157 : 3012 
ZAPISNIK
Jesenice II : Triglav III.  
1 : 7 
2764 : 2974 ZAPISNIK
4. KOLO
Triglav III : Železniki III. 7 : 1
3059 : 2921 
ZAPISNIK
KI. Šk. Loka II Jesenice II.  
8 : 0 
2981 : 2801 ZAPISNIK
3. KOLO
Železniki III : Triglav III.
3 : 5
3108 : 3167 
ZAPISNIK
Jesenice II. : KI. Šk. Loka II
1 : 7 
2862 : 2995 ZAPISNIK
2. KOLO
KI Škofja Loka II : Triglav III. 6 : 2 3172 : 3069 ZAPISNIK
Jesenice II. : Železniki III.
1 : 7
2715 : 2899 ZAPISNIK
1. KOLO
Železniki III : KI Škofja Loka II
2 : 6 3015 : 3081
ZAPISNIK
Triglav III. : Jesenice II.
8 : 0
3115 : 2763 ZAPISNIK
2.SLOVENSKA LIGA PO 2.KOLU 
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Calcit II.
8 4
2. Ljubelj II. 4 4
3. Taborska Jama II.
4 4
4. Proteus II. 6 2
5. Izola 2 2
6. KI Škofja Loka I.
-4 1
7. Siliko
-6 1
8. Slavija Štojs -2 0
9. Adergas
-4 0
10. Železniki I. -8  0 

 

3.SLOVENSKA LIGA PO 2.KOLU 

# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Vodnjak
8 4
2. Pivka II. 6 4
3. Kranjska Gora
6 2
4. Brest II.
4 2
5. Železniki II.
4 2
6. Calcit III. 0 2
7. KI Škofja Loka II. -8 0
8. Gorica II.
-10 0
9. Portorož
-12   0 
10. Lokomotiva
   

GORENJSKA LIGA PO 11.KOLU - KONEC

#

Ime ekipe +/- Št. točk
1. Škofja Loka II
 50 20
2. Triglav III. 20 14
3. Železniki III. -14 6
4.  Jesenice II.
-56 2

TRIM LIGA - po 20.kolu 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Paraziti 128 31
2. Graparji 116 29
3. Študenti 118,5 28
4. Buldožerji  113  25
5. Kamikaze 98 20
6. Vulkan 87,5 14
7. Prepečenci 66,5 13
8. KK Orošeno 77,5 12
9. Ragle 69 10
10. 6+ 67,5 9
11. KiX 59,5  8