Zapisniki tekem 2020/2021 - 2.LIGA ZAHOD

6. KOLO 

Slavija Štojs : Izola
2 : 6
2937 : 3162 ZAPISNIK
Železniki I. : Siliko   prestavljeno ZAPISNIK
Adergas Ljubelj II.
7 : 1 3257 3180 ZAPISNIK
Taborska Jama II. : Calcit II.   prestavljeno ZAPISNIK
Proteus II. KI Škofja Loka I.
6 : 2  3234 : 3135 ZAPISNIK

5. KOLO 

Slavija Štojs : Adergas
2 : 6
2979 : 3190 ZAPISNIK
Izola : Železniki 7 : 1 3264 : 3133 ZAPISNIK
KI Šk.Loka I. : Ljubelj II.
1 : 7 3296 3273 ZAPISNIK
Siliko : Taborska Jama II. 5 : 3
3309 : 3240 ZAPISNIK
Calcit III. Proteus II.
  prestavljeno ZAPISNIK

4. KOLO 

Železniki I : Slavija Štojs
6 : 2
3346 : 3223 ZAPISNIK
Adergas : KI Škofjal Loka I. 6 : 2 3243 : 3216 ZAPISNIK
Proteus II. Siliko
6 : 2 3223 3136 ZAPISNIK
Taborska Jama II. : Izola 6 : 2
3301 : 3201 ZAPISNIK
Ljubelj II. Calcit II
6 : 2  3290 : 3208 ZAPISNIK

3. KOLO 

Calcit II : KI Škofja Loka I
6 : 2
3263 : 3135 ZAPISNIK
Siliko : Ljubelj II. 7 : 1 3218 : 3154 ZAPISNIK
Železniki I. Adergas
7 : 1 3394 3245 ZAPISNIK
Izola : Proteus II. 3 : 5
3195 : 3211 ZAPISNIK
Slavija Štojs Taborska Jama II
  prestavljeno ZAPISNIK

2. KOLO 

KI Šk. Loka I. : Siliko
4 : 4
3287 : 3358 ZAPISNIK
Ljubelj II. : Izola 5 : 3 3195 : 3170 ZAPISNIK
Taborska Jama II. Železniki I.
5 : 3 3296 3273 ZAPISNIK
Adergas : Calcit II. 3 : 5
3100 : 3213 ZAPISNIK
Proteus II. : Slavija Štojs
  prestavljeno ZAPISNIK

1. KOLO 

Siliko : Calcit II.
1 : 7
3225 : 3250 ZAPISNIK
Taborska Jama II : Adergas 5 : 3 3307 : 3126 ZAPISNIK
Izola Šk. Loka I.
6 : 2 3355 3261 ZAPISNIK
Železniki I. : Proteus II. 1 : 7
3303 : 3417 ZAPISNIK
Slavija ŠtojsLjubelj II. 3 : 5
3075 : 3060 
ZAPISNIK
2.SLOVENSKA LIGA PO 6.KOLU*
# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Proteus II. 22 10
2. Ljubelj II. 2 8
3. Calcit II.
8 6
4. Taborska Jama II. 6 6
5. Izola 6 6
6. Adergas
4 6
7. Siliko
-2 5
8. Železniki I. -4 4
9. KI Škofja Loka I.
-22 1
10. Slavija Štojs -20  0 
*nepopolno

 

3.SLOVENSKA LIGA PO 6.KOLU*

# Ime ekipe +/- Št. točk
1. Brest II.
26 12
2. Pivka II. 8 8
3. Vodnjak
10 8
4. Kranjska Gora
6 8
5. Vodnjak
4 6
6. Gorica II. -4 6
7. Železniki II. 0 4
8. Lokomotiva
-8 2
9. Portorož
-22   0 
10. KI Škofja Loka II. -22   0 
*nepopolno

GORENJSKA LIGA PO 3.KOLU

#

Ime ekipe +/- Št. točk
1. Triglav III.
 15 6
2. Železniki II.* -2 2
3. Triglav IV. -5 2
4. Jesenice II.*
-8 0
*tekma manj

TRIM LIGA - po 20.kolu 

#

Ime ekipe Set Št.Točk
1. Paraziti 128 31
2. Graparji 116 29
3. Študenti 118,5 28
4. Buldožerji  113  25
5. Kamikaze 98 20
6. Vulkan 87,5 14
7. Prepečenci 66,5 13
8. KK Orošeno 77,5 12
9. Ragle 69 10
10. 6+ 67,5 9
11. KiX 59,5  8